Ubrania firmowe

Kurtki z logo – kiedy warto je wybrać?

Kurtki z logo – kiedy warto je wybrać?

Kurtki z logo to jeden z najpopularniejszych znakowanych elementów garderoby. Osoby chodzące w takich ubraniach można zobaczyć w wielu różnych miejscach. Bardzo często ubierają je pracownicy danej firmy, ale nie tylko. Kiedy warto wybrać więc kurtki z nadrukiem? Sprawdź!

Kurtki firmowe – idealny sposób na outfit dla pracowników kilku branż

Kurtki z logo firmy to przede wszystkim jedna z najlepszych form reklamy danego przedsiębiorstwa, firmy czy marki. Pracownicy, chodząc w takich elementach garderoby, będą każdego dnia spotykać wiele różnych osób. Niektórzy z nich mogą okazać się potencjalnymi klientami np. Twojej firmy. 

Kupując je, masz zatem szansę na zwiększenie zainteresowania Twoimi produktami czy usługami. Przedsiębiorstwo będzie także postrzegane jako profesjonalne i godne zaufania.

Kurtki firmowe niosą jednak także korzyści dla samych pracowników. Osoby te nie będą musiały ubierać do pracy swojej prywatnej odzieży i narażać jej na uszkodzenie czy poplamienie. 

Wybierając odpowiedni model, zadbasz także o ich komfort podczas wykonywania obowiązków służbowych. Nie będą marznąć, co przełoży się dodatkowo na mniejszą ilość zwolnień lekarskich i większą dyspozycyjność. Zadbaj więc o swoich pracowników i postaw na kurtki firmowe z oferty https://www.e-logos.pl/produkty/kurtki-z-nadrukiem/.

Kurtki z nadrukiem – świetne rozwiązanie dla sportowców

Kurtki z nadrukiem to jednak nie tylko rozwiązanie dla pracowników. Równie dobrym rozwiązaniem mogą okazać się w przypadku sportowców godnie reprezentujących klubowe barwy. Nosząc je podczas treningów czy zawodów, dodatkowo promują i rozsławiają dane towarzystwo sportowe

Istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo, że zainteresują się nim np. sponsorzy, którzy będą chcieli finansowo wesprzeć rozwój klubu. Kurki z logo mogą być także ciekawym sposobem na budowanie więzi między zawodnikami a towarzystwem sportowym

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by kupić je, należąc np. do amatorskich drużyn. Jest to dobra okazja do tego, aby poczuć się jak profesjonaliści!

Kurtki reklamowe – dodatkowa forma promocji różnych organizacji

Kurtki reklamowe niezwykle często wykorzystywane są także przez władze lokalne czy różnego rodzaju organizacje. Osoby, które je zakładają, często bywają obecni w wielu miejscach, uczestniczą w spotkaniach czy nawet pojawiają się w telewizji. 

Już nawet małe logo na piersi jest w stanie zwiększyć rozpoznawalność takiej organizacji. To po raz kolejny może pozytywnie przełożyć się na jej sytuację finansową, a także budowanie dobrego wizerunku w oczach odbiorców. 

Kurtki firmowe powinny więc zagościć wszędzie tam, gdzie każda forma promocji może mieć ogromne znaczenie.

Kiedy jeszcze kurtki z logo firmy okażą się niezbędne?

Kurtki ze spersonalizowanym nadrukiem będą świetnym rozwiązaniem także w branży logistycznej, budowlanej czy handlowej. Pracownicy wszystkich firm z tych sektorów będą mogli w ten sposób wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością, bez względu na panujące obecnie warunki atmosferyczne.

Co ciekawe, niektóre marki zamawiają taką odzież również na specjalne imprezy firmowe czy eventy branżowe. Pokazują się w ten sposób jako godne zaufania marki. Niekiedy kurtka z logo firmy staje się także artykułem promocyjnym, który klienci otrzymują w ramach gratisu czy za wygranie konkursu. Nosząc ją, stają się dodatkowym nośnikiem reklamy. 

Na koniec warto również wspomnieć o placówkach oświatowych. W tych bardzo często można spotkać się z mundurkami dla uczniów. Kurtki z logo mogą być jednym z elementów codziennego szkolnego stroju lub też towarzyszyć uczniom reprezentującym placówkę poza murami szkoły – na zawodach sportowych, konkursach itp. 

Publikacja Redakcja BHP Żak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *