Ubrania firmowe

Polary robocze – jakie bluzy wybierać pod nadruki?

Polary robocze – jakie bluzy wybierać pod nadruki?

Polary robocze z nadrukiem to bardzo dobry sposób na promocję firmy. Estetyczne logo na bluzie zapadnie w pamięć każdemu potencjalnemu klientowi a pracownicy obsługi klienta będa profesjonalnie się prezentować w takim ubraniu. Ponadto polary robocze z logo pozwalają na zapewnienie komfortu podwładnym wykonującym obowiązki w miejscach, gdzie panuje niższa temperatura. Twoi pracownicy nie mają jeszcze takiej odzieży? Przeczytaj nasz artykuł a trafnie wybierzesz bluzy pod nadruki z logo marki.

Polary robocze z nadrukiem – jaki kolor wybrać?

Decydując o zakupie odzieży pod nadruki kluczowy będzie dobór ich barwy do identyfikacji wizualnej firmy. Polary robocze dla pracowników powinny być w kolorach bezpośrednio odpowiadających logo marki. Poszukując ubrań w takiej barwie najlepiej od razu zwrócić się w stronę producentów renomowanych, obecnych na rynku od lat. Posiadają oni w ofertach polary robocze w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej – między innymi tym zasłużyli na swoją popularność. 

Niektóre firmy zajmujące się tworzeniem uniformów pracowniczych oferują możliwość personalizacji kolorów odzieży. Polary robocze z nadrukiem mogą mieć kolor wzmocnień czy zamka odpowiadający naszemu logo – to świetny dodatek do projektu zgodnego z identyfikacją wizualną!

Najlepiej jeśli polary robocze z nadrukiem dla naszego przedsiębiorstwa zaprojektuje profesjonalny pracownik firmy zajmującej się wykonywaniem odzieży z logo na zamówienie. On najlepiej wie jak stworzyć profesjonalnie wyglądające uniformy na miarę potrzeb marki i jej pracowników!

Polary robocze pod nadruki – cechy zapewniające komfort

Przeznaczone pod nadruki polary robocze powinny cechować się gramaturą materiału odpowiednią do warunków pracy. im wyższa gramatura to jest gęstość materiału, tym cieplejsza odzież. Gramatura tak zwanych mikropolarów oscyluje już w okolicy 100 g/m2 – to lekkie bluzy. Polary robocze z nadrukiemi dla pracowników wychodzących w czasie pracy na dwór bądź przebywających na magazynie gdzie panuje chłód powinny być dużo grubsze – minimum 200 a nawet powyżej 300 g/m2. 

Kolejna kwestia istotna przede wszystkim dla pracujących na dworze to oczywiście kaptury. Polary robocze z nadrukiem na przykład do firmy transportowej powinny osłaniać głowę pracujących na dworze przed deszczem i wiatrem. Kupując polary robocze pod nadruki warto zwrócić uwagę też na wodoodporność zamka i kołnierz ze stójką. Dzięki tym dodatkom podczas pracy w deszczu nasi podwładni nie będą narażeni na nieprzyjemne, zimne krople dostające się pod ubranie.

Polary robocze – dobór rozmiaru

Dla profesjonalnego wizerunku pracownika niezbędna jest wysoka estetyka nadruku na odzieży, ale także dopasowanie pod kątem rozmiaru. Jeżeli nie planujemy zmian w kadrze, wybierając polary robocze z nadrukiem można po prostu wziąć miarę od pracowników. Jak to zrobić? Instrukcje zawsze są podane na stronie producentów odzieży, tuż obok tabeli rozmiarów. Podejmując finalną decyzję, w przypadku wahania się pomiędzy dwoma rozmiarami, lepiej wybrać mniejszy. Polary robocze wykonane są z rozciągliwych dzianin, a lepiej by ubranie przylegalo do ciala nieco bardziej niz gdyby mialo niechlujnie wisieć na pracowniku.

Ważna kwestia – nie warto kierować się tym jaki rozmiar ubrań podwładni noszą na co dzień. O rozmiarach w sieciówkach mówi się wiele i nikogo już nie dziwi, że ta sama kobieta ma w szafie przekrój rozmiarów, od 36 do 44. To jaki rozmiar nosi dana osoba zależy tak naprawde nie od jej wymiarów, ale od tego gdzie kupuje.

Jeżli naszej firmie nie jest obca rotacja kadry, polary robocze z nadrukiem najlepiej zamówić po prostu w pełnym przekroju rozmiarowym. Nigdy nie wiadomo jaką sylwetkę będzie miał przyszły pracownik, a zakupy lepiej zrobić raz a dobrze!

Publikacja Redakcja BHP Żak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *